Panel uživatele

HECHT 9015 - elektrická sněhová fréza

HECHT 9015 - elektrická sněhová fréza

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

AKCE

Jednostupňová elektrická fréza bez pojezdu. Příkon 1300 W. Záběr 36 / 43 cm. Hmotnost 9,3 kg. Maximální výkon odklízení sněhu 180 m3/hod.

2190 Kč s DPH

1810 Kč

2990 Kč s DPH Sleva 800 Kč

Skladové číslo:

Dostupnost: Skladem

Výrobce: HECHT

Popis zboží
Detaily HECHT 9014
Elektrická sněhová fréza HECHT 9015 je ideálním řešením pro všechny, kteří chtějí bez námahy odklidit čerstvě napadaný sníh v okolí svého domu nebo chalupy. Vzhledem k opravdu snadné obsluze je vhodná pro starší lidi a ženy. Konstrukce z odolného plastu dává této na své rozměry výkonné fréze hmotnost pouhých 9,3 kg.

Sériový komutátorový motor o příkonu 1300 W je zárukou spolehlivého chodu bez zastavování i ve větších vrstvách navátého sněhu. Další výhodou vhodně zvoleného motoru je i skutečnost, že fréza přes své kompaktní rozměry a hmotnost podává vynikající pracovní výkon - až 180 m3 odházeného sněhu za hodinu.

Kvalitní šnek této jednostupňové frézy je vhodný především pro použití na zpevněném povrchu jako je asfalt, beton, zámková dlažba apod., přičemž právě konstrukce šneku minimalizuje možnost poškození podkladového materiálu a zároveň činí odklízení velice efektivním. Fréza je tak ideální pro úklid přístupových chodníků, vjezdů do vrat a garáží a podobně. Směr odhazovaného sněhu je zde řízen sérií čtyř směrovacích lopatek ovládaných pákou pod rukojetí obsluhy v úhlu 90°.

Fréza je vybavena bezpečnostním spouštěcím tlačítkem, aby se zamezilo případnému úrazu. Praktické jsou pak hvězdicové úchyty matek, které umožňují snadnou montáž i demontáž madla frézy. Další madlo přímo na těle frézy pak usnadňuje její přenášení při uskladnění.

Parametry
Motor Elektrický 230 V/ 50 Hz
Typ pohonu Elektrický motor
Příkon (W) 1300
Pojezd Ne
Hmotnost (kg) 9.3
Pracovní záběr (cm) 36
Vyhřívané rukojeti 0
Světlomet Ne
Otáčky prac. nástroje (ot/min) 3000
Šířka (mm) 43
Max. odklízecí výkon (m3/h) 180
Max. hloubka sněhu (cm) 15
Max. vzdál. odhozu sněhu (m) 6
Nastavení komínu (stupně) 90

Nový komentář

* (Povinné)