HECHT 9254 - motorový fukar/vysavač

HECHT 9254 - motorový fukar/vysavač

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

AKCE

Benzínový fukar / vysavač s motorem o obsahu 25,4 cm3. Výkon 1 HP. Hmotnost 5,8 kg. Sběrný vak o objemu 50 l. Rychlost vzduchu 148 km/h. Plynulá regulace výkonu.

3290 Kč s DPH

2719 Kč

3990 Kč s DPH Sleva 700 Kč

Skladové číslo:

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Hecht

Popis zboží
Výhody:

Velmi jednoduchá a rychlá přestavba na plnohodnotný vysavač a nebo fukar
Plnohodnotné silné foukání a účinné sání oproti kombinovaným strojům, bez nutnosti přestavby
Kovový předsekávací nůž s jednoduchým přístupem na čištění
Velmi nízké vibrace motoru
Vynikající drticí poměr (do vaku se vám tak vejde více materiálu)
Velmi dobře vyvážená jednotka pro práci jednou rukou
Pomocný řemen na rameno
Snadno vyprázdnitelný vak s velkým vysýpacím otvorem z kvalitního materiálu
HECHT 9254 je kompaktní motorový vysavač s možností rychlé přestavby na výkonný fukar. Je poháněn dvoutaktním spalovacím motorem o objemu 25,4 cm3 s výkonem 1 HP. Při maximálních otáčkách motoru 7500 otáček za minutu je objem přeneseného vzduchu až 0,2 m3/s při rychlosti dosahující 41 m/s. Čistá hmotnost stroje je při tom jen 5,8 kg. Pro snadný start je motor vybaven sytičem, start je prováděn klasicky pomocí startovací šňůry.

V režimu vysavače je listí nasáváno velkou hubicí k ocelovým mulčovacím nožům umístěných před turbínou, které značně redukují objem nasávaného materiálu. Ty při vysokých otáčkách listí posekají na jemný mulč, který tak dokonale plní 50 l objemný vak z odolné textilie. Vak je opatřen ramenním popruhem, který nese celou hmotnost vysátého listí, ruce proto nejsou při práci tolik namáhány. Spojení mezi vakem a vysavačem je řešeno pomocí kolena, které umožňuje vysavači relativně volný pohyb. Ovládání plynu vysavače je přehledně řešeno spouští na hlavním madle, kde je také umístěna páčka aretace plynu. Ta pomáhá obsluze věnovat se práci, bez nutnosti stálého držení plynu.

Pro rychlou přestavbu vysavače na výkonný fukar stačí odpojit nasávací hubici a koleno s vakem na listí. Otvor po nasávací hubici se uzavře velkou nasávací mřížkou, která svou konstrukcí brání přisávání oděvu a tím snižování foukacího výkonu. Na místo kolena pro výfuk do vaku se osadí foukací hubice se speciálně tvarovaným ústím. Režim fukaru umožní sfoukat rychle listí z velkých ploch na hromadu, včetně úklidu listí, ve kterém se nacházejí tvrdé předměty, jako jsou ořechy, kamínky, nebo kousky větví, které by mohly vysavač při nasávání poškodit. Fukarem je možné vyfoukat i prach a nečistoty z chodníků, špatně dostupných zákoutí, posekanou trávu z cest a v zimě si snadno poradí i s čerstvě napadaným sněhem. Při práci s fukarem je nutné si uvědomit, že proud rychlého vzduchu může některé předměty odmrštit velkou rychlostí, proto je důležité pracovat s opatrností. Je důležité zajistit, aby v okolí nebyly zasaženy žádné další osoby a používat pracovní pomůcky, jako jsou například ochranné brýle.

Parametry
Motor Hecht 2-taktní
Typ pohonu Spalovací benzínový motor
Objem motoru 25,4 cm3
Výkon 1 HP
Hmotnost 5,8 kg
Rychlost vzduchu 148 km/h
Velikost sběrného vaku 50 l

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info