HECHT 44 BOX - benzínová řetězová pila s boxem

HECHT 44 BOX - benzínová řetězová pila s boxem

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

AKCE

Benzínová řetězová pila s boxem s 2-taktním motorem o výkonu 2,7 HP a primerem. Délka lišty 40 cm. Hmotnost 5,4 kg. Součástí dodávky je praktický box pro uskladnění a přenášení.

2790 Kč s DPH

2306 Kč

2990 Kč s DPH Sleva 200 Kč

Skladové číslo:

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Hecht

Popis zboží
HECHT 44 je základní motorová pila s benzínovým motorem o objemu 45 cm3 a výkonu 2,7 HP (2,1 kW). Tato pila je vhodná pro uživatele, kteří řežou materiály několikrát do roka. Konstrukce pily je zhotovena z kvalitních plastových a kovových částí, které jsou umístěny tak, aby vyvážení pily bylo co nejlepší. Díky tomu není práce při řezání s HECHT 44 tolik namáhavá.

Naprostou samozřejmostí jsou u tohoto stroje integrované bezpečnostní prvky, jako například bezpečnostní řetězová brzda pro okamžité zastavení řetězu či pevná zubová opěrka. Obsaženo je také automatické olejové čerpadlo. Pro snadné startování je na pile také primer.

Stroj je dodáván v praktickém boxu s kvalitní lištou Hecht o délce 40 cm a s řetězem o velikosti 0,325", 1,5 mm. Hmotnost pily bez lišty a řetězu činí 5,4 kg.

Řetězová pila je nebezpečný nástroj, proto je při práci nutné používat ochranné pracovní pomůcky, mezi něž patří chrániče zraku a sluchu, pracovní přilba, zpevněná obuv, neprůřezné kalhoty, pracovní rukavice apod. Ochranné pracovní pomůcky naleznete v našem internetovém obchodě v oddělení ochranné pomůcky.

Časté dotazy k produktu
Jak udržovat řetězovou pilu?
Jak pečovat o motor?
Parametry
Motor Hecht 2-taktní
Typ pohonu Spalovací benzínový motor
Objem motoru 45 cm3
Výkon 2,7 HP
Hmotnost 5,4 kg
Délka lišty 40 cm

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info