HECHT 8573 PROFI - motorový vysavač na listí

HECHT 8573 PROFI - motorový vysavač na listí

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

DOPRAVA ZDARMA

Výkonný profesionální vysavač listí s benzínovým 4-taktním motoremo výkonu 6,5 HP s vlastním pojezdem. Prostorný textilní vak 280l.

19990 Kč s DPH

16521 Kč

Skladové číslo: HECHT8573PROFI

Dostupnost: Není skladem

Výrobce: Hecht

Hecht 8573 Profi je profesionální vysavač listí s vlastním pojezdem rychlostí 1,98 km/h. Jako pohonná jednotka vysavače slouží 4-taktní Hecht motor o výkonu 6,5 HP. Turbína vysavače je schopna nasávat vzduch rychlostí 194 km/h. Pro dokonalé naplnění 280 l textilního vaku je nasávaný materiál dokonale drcen čtveřicí ocelových nožů. Pod nasávací hubicí je nastavitelné pojezdové kolo, jehož nastavením lze řídit výšku hubice nad terénem. Páka nastavení tohoto kola je vyvedena na madlo pojezdu, jeho ovládání je tak velice snadné. Po celé zadní straně je hubice opatřena gumovým límcem, čímž je podstatně zlepšeno nasávní listí a nečistot. Vnější šířka hubice je 78 cm, nasávací záběr je 73 cm. Díky tomu je možné vyčistit až 1445 m2 za hodinu.

Při hmotnosti 76 kg je vysavač 120 cm vysoký, 180 cm dlouhý a 78 cm široký.

Motorový vysavač je ideálním pomocníkem všude, kde je třeba udržovat čisté příjezdové cesty, chodníky, travnaté plochy a podobně. Speciálně tvarovaná nasávací hubice s velkou šířkou záběru velkou rychlostí nasává listí a nečistoty, které díky integrovanému drtiči dokonale využijí veškerý prostor velkého textilního vaku. Textilní vak je opatřen po stranách síťovinou pro snažší odvod vzduchu, tyto odfuky lze podle potřeby odkrývat a zakrývat klapkami se zdrhovadly. K vysypávání obsahu vaku pak slouží otvor v zadní části vaku, opět vybavený zdrhovadlem. Díky tomu lze otevřít prakticky celou zadní stěnu vaku a obsah pohodlně vysypat. Další uzavíratelný otvor je i na vrchu vaku. Komfort obsluhy je zajištěn motorovým pojezdem snadno ovládaným pákou po celé šířce madla.

Vysavač je vybaven i elektrickým startérem. Start je realizován připojením do 230V/50Hz sítě p dobu startu. Nechybí samozřejmě ani možnost klasického startování pomocí táhla.

Nový komentář

* (Povinné)