HECHT 962 - benzínová pila

HECHT 962 - benzínová pila

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

DOPRAVA ZDARMA

HECHT 962 je poloprofesionální benzínová pila s motorem o zdvihovém objemu 62 cm3 a výkonu 4 HP (3 kW).

6990 Kč s DPH

5777 Kč

Skladové číslo: HECHT962

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Hecht

HECHT 962 je poloprofesionální benzínová pila s motorem o zdvihovém objemu 62 cm3 a výkonu 4 HP (3 kW). Motor je vybaven dekompresním ventilem, kvalitním karburátorem WALBRO. Svými specifikacemi je pila vhodná pro čestější řezání materiálů a bez jakýchkoliv problémů si poradí s prořezáváním větví, větším množstvím palivového dřeva. Vhodná je také pro kácení stromů a řezání velkých špalků.

 

Bezpečnostní prvky, jako bezpečnostní řetězová brzda či pevná zubová opěrka jsou samozřejmě standardem, který nechybí ani zde. Pila je také vybavena automatickým olejovým čerpadlem. Množství vydávaného oleje na lištu je regulovatelné. HECHT 962 má také gumové silentbloky, které zajišťují kvalitní odpružení. Pevné a jisté uchopení umožňuje kvalitní kovové madlo s gumovým potahem.

 

Pily vyrobené od 9/2016 jsou dodávány s  lištou od americké firmy OREGON o délce 45 cm spolu s řetězem o velikosti 3/8", 1,3 mm. Pily vyrobené před tímto datem jsou dovávány s lištou 50 cm. Hmotnost pily bez lišty a řetězu je 6,3 kg.

 

Nový komentář

* (Povinné)